Wiadomości

siatka_zwykla I i II kolejka - 11.10.2009 r. ALPS w Starogardzie Gdańskim

Aktywni Nowe – Grześki  - 3 : 0 (25:19; 25:18; 25:13)  Mecz od samego początku toczył się pod dyktando Aktywnych . Drużyna z Nowego kontrolowała grę grając szybką kombinacyjną siatkówkę nie dając Grześkom szans na nawiązanie wyrównanej walki.

Aktywni Nowe w składzie : Piotr Łopatowski (kapitan) , Tomasz Łopatowski , Mateusz Gałecki , Fryderyk Górski , Marcin Reszkowski , Krzysztof Brzóska , Bartosz Zdunek

Drwale – Aktywni Nowe  - 3 : 2 (25:19; 25:21; 20:25; 18:25; 12:15) Mecz siatkówki zaczął się nie pomyśli Aktywnych. Dwa pierwsze sety padły łupem Drwali wygrywając w końcówkach setów. Drużyna ze Starogardu Gdańskiego zaskoczyła bardzo dobrą obroną co przeniosło się na możliwość przeprowadzenia wielu kontr, po których odskakiwali na kilku punktową przewagę . Ale drużyna chłopaków z Nowego walczyła do końca i pokazała to w  kolejnych dwóch setach doprowadzając stan gry na 2 : 2 . Aktywni zagrali bardzo dobrze w bloku i zagrywce , przeciwna drużyna nie mogła znaleźć sposobu na rozbicie fantastycznej gry Aktywnych . Tie braek zaczął się bardzo wyraźnym prowadzeniem Nowian dzięki bardzo dobrej zagrywce M. Gałeckiego i dobrym blokiem  Drwale nie byli już wstanie pokrzyżować zwycięstwa grającym na fali Aktywnym