Nowe Marzy - Sezon 2018 - Opłaty

Nasz udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

{mosimage cw=250 popup=1 popupTyp=dhtml}     Poniższy tekst jest owocem przemyśleń naszego siatkarza Krzysia, któremu jak widać we krwi nie brakuje zaangażowania i werwy, tak na boisku, jak i z długopisem w ręku. Tak trzymać!

Administrator

Już od kilku lat na WOŚP w Nowem jest organizowany turniej siatkówki o puchar Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Uzależnień. Na zawody zgłosiło się 6 drużyn : Aktywni Nowe, Tomaszki, Czarny Koń, Stówa w Plecy, Gim. Publiczne oraz Smętowo. Po losowaniu zostały utworzone dwie grupy. Aktywni trafili do grupy wraz z drużyną Tomaszków i Czarnym Koniem. Pierwsze spotkanie siatkarze z Nadwiślańskiego stowarzyszenia zagrali z Czarnym Koniem, mecz ten zakończył się wygraną 2:0 . Kolejne spotkanie w fazie grupowej Aktywni rozegrali z Tomaszkami kończąc z identycznym rezultatem 2:0. Były to mecze, w których praktycznie na parkiecie grała tylko jedna drużyna, a druga była tylko tłem. W dalszej części turnieju z grup awansowały po dwie drużyny walcząc o wejście do finału. Aktywni Nowe trafili na drużynę Stówa w plecy. Spotkanie zakończyło się wygraną 2:0. W drugim spotkaniu półfinałowym górą była ekipa Tomaszków. Mecz finałowy gładko wygrany przez siatkarzy N.S Aktywni Nowe 2:0. Rywal nie sprostał szybkiej grze i solidnemu blokowi. Aktywni pokazali kibicom zgromadzonym na sali LO kawałek dobrej siatkówki udowadniając, iż są najlepszą drużyną turnieju.

Nagrody indywidualne turnieju w Nowem :

- najlepszy atakujący – Marcin Reszkowski – Aktywni Nowe

- najlepszy rozgrywający – Mateusz Gałecki - Aktywni Nowe

- MVP turnieju – Tomasz Łopatowski - Aktywni Nowe


Krzysztof Brzóska - walcząc

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się