Wiadomości

nowe-warun Zebraliśmy się na naszym ulubionym klifie w nowem dość obszerną grupą. Wszyscy wygłodzeni i bezczynnością zmęczeni. Pierwsza sobota lutego okazała się dla nas „tym dniem”. Po długim okresie beznadziejnej pogody, to dla nas w końcu zaświeciło słońce, a na pewno powiał wschodni wiatr, który pozwolił nam beztrosko powisieć na naszych paralotniach nad tymi naszym „pięknymi okolicznościami przyrody”.

Tym bardziej było przyjemnie, że znów byliśmy razem z naszymi przyjaciółmi ze Słupska, Torunia, Gdańska, Chełmna i diabli jeszcze wiedzą skąd.

Tym bardziej jest nam przyjemnie, że jako gospodarze „obiektu” słyszymy najczęściej , że nasze miasteczko jest miejscem szczególnym. Z uwagi na walory krajobrazowe, piękna starówkę, ale tez atmosferę i mile usposobionych mieszkańców, którzy licznie odwiedzają skarpę nadwiślańską podziwiając umiejętności tych co w powietrzu.

Na uwagę zasługuje wyczyn Tomka Pileckiego, który znudzony najwyraźniej kręceniem się nad miastem postanowił wybrać się na kilkukilometrową wycieczkę wzdłuż Wisły, Ostatecznie doleciał niemalże do miejscowości Widlice i co najciekawsze udało mu się jeszcze stamtąd wrócić. Liczymy na upublicznienie tracka z tej wycieczki.

W galerii do obejrzenia zdjęcia

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się