Wiadomości

IMG_0391 Ciepłe słońce towarzyszyło nam właściwie gdzieś do okolic Tczewa. Wtedy to samolot rejsowy tanich linii przebił się przez nie bardzo grubą kołdrę zwartych chmur. Gdańskie lotnisko przywitało nas znienawidzonym zimnem i upierdliwie zalegającym po kątach śniegiem.

A było tak pięknie. Siedem ciepłych dni pod włoskim błękitnym niebem. Można powiedzieć chyba, tradycyjnie już wybraliśmy się do centralnych Włoch w poszukiwaniu idealnych warunków do uprawiania paralotniarstwa. Tym razem pogoda była dla nas szczególnie łaskawa, łącznie cztery dni udało się nam spędzić w powietrzu. Warunki okazały się na tyle dobre, że można było „wykręcić” cos więcej niż tylko bezcelowe kręcenie się nad Normą.

Połączone siły Aktywnych i Kuj-Pom. Teamu przez cztery dni bezwstydnie cięły  włoskie niebo, niczym tort śmietanowy. Z uwagi na niskie podstawy chmur- normalne o tym czasie w tamtym rejonie, pokonywane przez nas podniebne dystanse nikogo na kolana nie rzucały. Niemniej jednak, tych z nas „szczególnie zgrzanych” łaskawy warun sprawiedliwie nagrodził- Paweł Chrząszcz „wściekły pies kuj-pom teamu” zaliczył kilka zupełnie przyzwoitych wyników.

Ale, latanie , lataniem. A , oprócz: tradycyjnie wyśmienite lokalne wino , mocna Grapa (zebrały swoje żniwo), doskonałe miejscowe specjały. Urok ciasnych uliczek Sermonety i Basiano i….spotkania z przestępczością mniej i bardziej zorganizowaną.

Słowem wyjazd w 100% udany.

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się