Wiadomości

Przebudzenie Jeszcze śnieg i mróz za oknem, a my już w powietrzu. Mówi się jakie pierwsze dni , taki i cały rok. W myśl tej zasady trenujemy intensywnie na naszych ulubionych nadwiślańskich klifach. Od początku roku kilkukrotnie udało mam się zawisnąć w Starogrodzie, Grudziądzu-Parskach, oraz w Unisławiu.

Początek roku to czas przygotowań do sezonu, który w tym roku być może będzie szczególnie pracowity. Podczas spotkania organizacyjnego sekcji paralotniowej ustalono następujące priorytety działań: starty TEAMU w ogólnopolskich formułach sportowych (PLP, XCC), przystąpienie Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” do powstającej Polskiej Federacji Sportów Paralotniowych. Ponadto podkreślono chęć współpracy z innymi klubami, w szczególności z KUJ-POM TEAM.

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się