Wiadomości

Rounded_Suits W roku 2011 reaktywujemy cotygodniowe spotkania brydżowe. Jeszcze kilka lat temu ta bądź co bądź niszowa dyscyplina sportowa miała silną reprezentację wśród mieszkańców Nowego. W Nowem odbywały się turnieje przyciągające graczy z Gniewa, Grudziądza czy Świecia a drużyny z Nowego były liderami województwa najpierw w A-klasie, później w Lidze Okręgowej z awansem do 3 ligi. Reprezentanci Nowego grali też w Mistrzostwach Polski, Europy oraz Świata.

Chcemy przywrócić tradycję nowskiego brydża zarówno dla osób, które wcześniej uprawiały ten sport jak i dla tych, którzy chcieli by spróbować sił w tej dziedzinie lub po prostu miło spędzić czas. Wszystkie zainteresowane osoby, bez względu na umiejętności, zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach. Dodatkowe informacje dot. terminów i miejsca spotkań – Krzysztof Sukniak (kom. 600027382), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

„Brydż sportowy nie jest grą w karty lecz grą kartami.”

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się