Wiadomości
chrzaszcz_beskid Zgodnie z planami w tym roku „Aktywni Paragliding Team” przystąpił do sportowej rywalizacji. Oto relacja z pierwszej edycji Polskiej Ligi Paralotniowej, Pawła Chrząszcza, który reprezentował nasz TEAM.Słońce wróciło po pochmurnej zimie wysoko na niebo budząc konwekcyjne ruchy powietrza i wraz z nimi spragnionych podniebnych przygód paralotniarzy.

Przyszedł czas na test w ostrej wiosennej termice mojej nowej paralotni i trening psychiczny przed rozpoczynającym się sezonem. W przeciągu pół miesiąca treningów podczas 10 dni intensywnych lotów w Beskidzie Śląskim, Włoskich Alpach i miejscowych startowiskach przyszedł czas na pierwsze w tym roku zawody. W ramach Polskiej Ligii Paralotniowej na górach Śnieżnica i Skrzętna odbył się Puchar Beskidu Wyspowego.

Po 14 godzinach jazdy z Torunia pięcioma środkami transportu dotarłem idealnie na rejestrację na Skrzętli pod Nowym Sączem. Na odprawie zapoznaliśmy się z nowym lądowiskiem, strefami i procedurami lotów przy sąsiadującym ze startowiskiem lotniskiem szybowcowym.

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się