Start

1 W związku z przygotowaniami do kolejnego okresu programowania środków europejskich, w którym istotny komponent stanowić będą działania związane z ekonomią społeczną oraz w związku ze zmianami w ustawie o pomocy społecznej oraz ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, niezbędne jest zrewidowanie istniejących strategii celem dostosowania ich do wskazanych założeń.

W imieniu Stowarzyszenia Kujawsko Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok” zapraszamy do udziału w szkoleniach, które pomogą w przygotowaniu zmian w strategii z uwzględnieniem komponentu partycypacyjnego: „Budowanie i wdrażanie strategii społecznych” oraz „Rzecznictwo i budowanie koalicji lokalnych”, które odbędą się równolegle 29-30 sierpnia 2011 r. w Hotelu Dowhań w Nowem (powiat świecki). Każde szkolenie trwa 16 godzin (I dnia od 10.00 do 18.00, II dnia od 9.00 do 15.00), prosimy o zgłaszanie się za pomocą załączonego formularza, który należy wysłać pocztą na adres:

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok”

Plac św. Katarzyny 9

87-100 Toruń

Szkolenia są bezpłatne, zapewniamy nocleg, wyżywienie i materiały warsztatowe.

Programy szkoleń powstały w oparciu o wyniki badań przeprowadzonych wśród pracowników socjalnych i liderów organizacji pozarządowych oraz w oparciu o analizę strategii rozwiązywania problemów społecznych z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach projektu „Współpraca - od diagnozy do modelu”.

Zachęcamy do zaproszenia na szkolenia instytucje/organizacje, z którymi współpracujecie. Szczegółowe informacje na temat programu oraz miejsca szkoleń znajdują się na stronie www.tlok.pl lub pod nr tel. 56 655 50 22.

www.aktywninowe.pl

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się