Start

1 W związku z przygotowaniami do kolejnego okresu programowania środków europejskich, w którym istotny komponent stanowić będą działania związane z ekonomią społeczną oraz w związku ze zmianami w ustawie o pomocy społecznej oraz ustawie o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, niezbędne jest zrewidowanie istniejących strategii celem dostosowania ich do wskazanych założeń.

W imieniu Stowarzyszenia Kujawsko Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok” zapraszamy do udziału w szkoleniach, które pomogą w przygotowaniu zmian w strategii z uwzględnieniem komponentu partycypacyjnego: „Budowanie i wdrażanie strategii społecznych” oraz „Rzecznictwo i budowanie koalicji lokalnych”, które odbędą się równolegle 29-30 sierpnia 2011 r. w Hotelu Dowhań w Nowem (powiat świecki). Każde szkolenie trwa 16 godzin (I dnia od 10.00 do 18.00, II dnia od 9.00 do 15.00), prosimy o zgłaszanie się za pomocą załączonego formularza, który należy wysłać pocztą na adres:

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok”

Plac św. Katarzyny 9

87-100 Toruń

Szkolenia są bezpłatne, zapewniamy nocleg, wyżywienie i materiały warsztatowe.

Programy szkoleń powstały w oparciu o wyniki badań przeprowadzonych wśród pracowników socjalnych i liderów organizacji pozarządowych oraz w oparciu o analizę strategii rozwiązywania problemów społecznych z województwa kujawsko-pomorskiego w ramach projektu „Współpraca - od diagnozy do modelu”.

Zachęcamy do zaproszenia na szkolenia instytucje/organizacje, z którymi współpracujecie. Szczegółowe informacje na temat programu oraz miejsca szkoleń znajdują się na stronie www.tlok.pl lub pod nr tel. 56 655 50 22.

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

imaf poland


 

ekono


 

tlok


 

aktywna wies


 

nida

Gości Online

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się