Wiadomości

liga_resize Ruszył sezon 2011/2012 w III-ligowych rozgrywkach siatkówki.

Do gry stanęli nasi zawodnicy .Wezmą udział w walce o mistrzostwo III ligi w województwie kujawsko – pomorskim. Jak mówi Piotr Łopatowski- kierownik sekcji siatkówki: „dla zawodników, którzy przez ostatnie lata grali tylko w turniejach i ligach amatorskich, występy w III lidze to głęboka woda”. W pierwszym swoim sezonie drużyna „Aktywnych” za cel główny postawiła sobie zdobywanie doświadczenia, które ma zaprocentować w kolejnych sezonach, wpisując Nowe na „siatkarską mapę” regionu.

W rozpoczynającym się sezonie do walki stanęło aż 9 drużyn , głównie z takich ośrodków sportowych jak Toruń, Bydgoszcz, Chełmża, Chełmno.

Tytularnym sponsorem siatkarzy z Nowego została firma budowlana REM – BUD z Grudziądza. Przygotowywania do sezonu „Aktywni” zaczęli na początku września trenując dwa razy w tygodniu w Szkole Podstawowej przy ul. Myśliwskiej w Nowem, gdzie też będą się odbywały mecze ligowe.

Kadrę seniorów „REM-BUD Aktywni Nowe” stanowią w większości nowianie. Do drużyny dołączyli także utalentowani zawodnicy z Gniewu i Grudziądza.

W sezonie 2011-2012 w rozgrywkach wystąpią: Bartosz Zdunek, Jarosław Chlebek, Marcin Reszkowski, Fryderyk Górski, Łukasz Mańkowski, Krzysztof Brzóska, Mateusz Gałecki, Mateusz Durkalec, Tomasz Łopatowski, Piotr Łopatowski, Robert Lewandowski, Patryk Urbański, Marcin Malinowski, Karol Jeliński, Miłosz Jankowski, Dawid Kołodziej.

W ramach przygotowań do ligi 17.10.2011 REM – BUD „Aktywni” Nowe rozegrali mecz sparingowy z drużyna Buchalter Armar Culmen Chełmno, mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy z Chełmna.

Pierwszą kolejkę spotkań tj. 29.10.2011 „Aktywni” rozpoczęli wyjazdem do KS Chełmża, pojedynek zakończył się wynikiem 3:0 dla Chełmży

Już 05.11.2011 o godzinie 18.00 w Nowem odbędzie się spotkanie „Aktywnych” z AZS UMK Toruń.

W mediach : LINK

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się