Wiadomości

III_liga REM – BUD „Aktywni” Nowe – AZS UMK Toruń – 2 : 3

(31:33, 15:25, 25:21, 25:21, 9:15)

W ostatnią sobotę „Aktywni” gościli w Nowem AZS UMK Toruń. Na niewielkim obiekcie Szkoły Podstawowej zawodnikom udało się stworzyć wspaniałe widowisko o czym świadczy wynik meczu, który został rozstrzygnięty dopiero w 5 secie. Pokazaliśmy, że mamy charakter i wolę walki. Przegrywając już w 0:2 w setach doprowadził do stanu 2:2 i uległ dopiero w tie-breack'u. Na wyróżnienie zasługuje Fryderyk Górski grający na pozycji atakującego.

Skład REM – BUD „Aktywni” Nowe : M. Gałecki (c), Miłosz Jankowski, Marcin Malinowski, Fryderyk Górski, Łukasz Mańkowski, Krzysztof Brzóska, Tomasz Łopatowski (Libero) oraz Patryk Urbański, Karol Jeliński, Robert Lewandowski, Piotr Łopatowski, Bartosz Zdunek, Mateusz Drukalec

Następne spotkanie „Aktywni’ rozegrają na wyjeździe z drużyną Buchalter Armar Culmen Chełmno 12 listopada o godzinie 17.00 w Chełmnie.

Zapraszamy do galerii ...

Krzysztof Brzóska

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się