Start

DSC_1521 Już po raz czwarty

Nową świecką tradycją się stało, na przełomie stycznia i lutego organizujemy doroczne spotkanie kulturalno-towarzyskie. Tak tez się stało i w tym roku. 10 lutego już po raz czwarty w Nowem spotkali się członkowie stowarzyszenia, ich sympatycy oraz goście-przyjaciele z Polski.

Impreza miała jak zwykle charakter otwarty , tego wieczoru każdy mógł przyjść i wypić przysłowiowe piwko z „Aktywnymi”, posłuchać fajnej muzy ( w tym roku w wykonaniu chełmińskich grajków pod batutą Hirka Sarana). Jak zwykle można było pooglądać zdjęcia i filmy z naszych całorocznych zmagań. Miała tutaj miejsce prapremiera nowego filmu Tomka Szczepańskiego pt. „Ruski Wyż”, poświęconego zimowym zmaganiom braci paralotniowej z ruskim chłodem.

Frekwencja na tegorocznym spotkaniu i wspaniała atmosfera upewniła nas, że nasza działalność jest nadal pozytywnie zakręcona , co z kolei dodaje nam sił do dalszego kręcenia.

W związku z tym pozostaje nam podziękować uczestnikom spotkania za stworzenie wspaniałej atmosfery.


Fotoreportaż z imprezki w nowskim „Spichlerzu” tutaj : Galeria


www.aktywninowe.pl

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się