Wiadomości

wieci Rozgrywki o mistrzostwo III ligi w województwie Kujawsko-Pomorskim z udziałem REM – BUD-u „Aktywnych” Nowe wchodzą w decydującą fazę. Do końca rozgrywek zostały 4 kolejki. Po ostatniej wygranej z MLKS KRAJNA Sępólno 3:1 (25:18, 25:17, 15:25, 25:13) Nowianie zajmują 6 lokatę.

Mecz był bardzo ważny ze względu na układ tabeli. „Aktywni” chcieli zmazać plamę po ostatniej przegranej z BKS Chemikiem 3:0 i przystąpili do meczu z Krajną skoncentrowani i nastawieni na wygraną. W spotkaniu od początku górą była drużyna gospodarzy. Skuteczna zagrywka, mocne ataki były wielką atutem nad drużyną gości. Sępólno nie miało argumentów na dobrą grę „Aktywnych”. Jedynym momentem gdzie Krajna zagroziła siatkarzom z Nowego był set 3, w którym gospodarze byli za bardzo pewni tego iż mecz wygra się sam.

Następne spotkanie REM-BUD „Aktywni” rozegra na wyjeździe z drużyną GKS Pojezierze Bzurze.

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się