Start
LOGO_-_AKTYWNI-male W grudniu 2011 roku przedstawiciele dwóch lokalnych organizacji pozarządowych: Nadwislańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” i Zarządu Miejsko Gminnego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Nowem , podjęli decyzję o utworzeniu na terenie gminy Nowe lokalnego funduszu stypendialnego.

Fundusz ruszył w styczniu 2012 roku, został zainaugurowany I Balem Stypendialnym, który odbył się w Centrum Kultury „Zamek”. Fundusz Stypendialny „Studenciak” jest formalnie powiązany z Zarządem Miejsko Gminnym PKPS w Nowem, posiada on własne konto bankowe (Bank Spółdzielczy w Nowem).

Łącznie na koncie Funduszu Stypendialnego zgromadzono 10.748,54zł (stan na 31.01.2013).

Zgodnie z regulaminem Funduszu Stypendialnego „Studenciak” zostaną ufundowane dwa stypendia dla studentów. Planowana rekrutacja stypendystów nastąpi do końca czerwca, a rozstrzygnięcie będzie ogłoszone najpóźniej do 31 sierpnia 2013 roku.

Prezes Zarządu Miejsko Gminnego PKPS w Nowem Marcin Tylman
Prezes Nadwislańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” Krzysztof Sukniak
Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się