Galerie zdjęć
glowna 2 lutego na nowskim Zamku odbył się już drugi Bal Stypendialny.

Impreza była podsumowaniem pierwszego roku funkcjonowania w Nowem Funduszu Stypendialnego, którego współzałożycielem jest nasze stowarzyszenie. Łącznie udało się zgromadzić na koncie Funduszu 10.748,54zł. Z kwoty tej zostaną ufundowane dwa roczne stypendia studenckie.

Przypomnijmy, że zgodnie z ustaleniami, formalnie Funduszem zarządza Zarząd Miejsko Gminny Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Nowem. Nadwiślańskie Stowarzyszenie „Aktywni” zajmuje się promocją tego projektu, w tym organizacją dorocznego Balu Stypendialnego. Patronat nad balem tradycyjnie już objął Burmistrz Gminy Nowe, Pan Czesław Woliński. To co jest jednak najważniejsze, to fakt, że idea funduszu staje się bliska coraz większej liczbie osób.

Wyrazem solidarności z ideą Funduszu była frekwencja na tegorocznym balu, na którym bawiło się przeszło 80 osób. Jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić gościom niezapomniane wrażenia. W tym roku przypomnieliśmy dyskretny urok PRL-u. Na scenie pojawił się półfinalista programu „Mam Talent”, rewelacyjny zespół VOLARE, a gościem specjalnym balu był zeszłoroczny finalista tego programu Marcin Kowalczyk- mistrz układania kostki Rubika.

A jak było, zobaczcie sami : Galeria

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się