Członkowie sekcji piłki siatkowej
LOGO_-_AKTYWNI-male Witam! W imieniu Zarządu Nadwiślańskiego Stowarzyszenia "Aktywni" zapraszam na (chyba) VI Doroczną Imprezkę naszego stowarzyszenia.

Jak co roku w luty spotykamy się w gronie przyjaciół by podsumować miniony rok, powspominać i wypić po "piwku". Tym razem "gwiazdą" wieczoru będzie Paweł Chrząszcz - jeden z najlepszych polskich pilotów, członek naszego stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że Chrząszcz zaprezentuje materiał z EXPLORE TAXCO, prestiżowych zawodów paralotniowych w Meksyku, gdzie udało mu się zająć 7 miejsce!

Jak zwykle też gwarantujemy duużo zdjęć oraz filmów z całorocznej działalności stowarzyszenia. Więc wpadnijcie, bo będzie się działo! 23 luty 2013, start imprezy godzina 19.00, miejsce klubokawiarnia Spichlerz" w Nowem.

Istnieje możliwość noclegu, osoby zainteresowane udziałem prosimy o info na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ps. imprezujemy u zaprzyjaźnionego lokalnego przedsiębiorcy - lokal za free, więc zaopatrujemy się tylko i wyłącznie w tym lokalu (nie dorabiamy wrogich i krwiożerczych koncernów typu TESCO i Carrefour)
Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się