Wiadomości

IMG 8608 17 marca w piękny ale niestety jeszcze zimowy dzień na klifie w Nowem odbył się ostatni sprawdzian przed Wind &Termal Nowe Cup 2013, czyli pierwszymi otwartymi zawodami paralotniowymi organizowanymi przez nasze stowarzyszenie.

Piloci dopisali. Łącznie na klifie stawiło się około 30 pilotów z regionu. Dopisała pogoda. Wyż, piękne słońce, wschodni wiatr i trochę termiki , sprawiły że każdy pilot mógł potrenować przed nadchodzącym sezonem.

Nie obyło się bez rekordów. Tomek Pilecki z Karkonosze Team udowodnił, że w naszym nadwiślańskim klifie drzemie ogromny potencjał. Swoim lotem ustanowił nowy rekord długości przelotu (33 km). Niewiele gorzej wypadł nasz czolowy zawodnik Andrzej Danielewski, który przeleciał dystans 20 km.

Niedzielny trening udowodnił, że Nowe ma potencjał do uprawiania paralotniarstwa, a frekwencja przekonuje , że nasza promocja tego sportu, tutaj w Nowem ma sens i warto nadal inwestować w takie działania.

Zapraszamy do galerii

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się