Wiadomości

latamy2 Startuje Nowe Wind&Thermal Cup


Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszej zwariowanej zabawie. Celem Nowe Wind&Thermal Cup jest oczywiście popularyzacja paralotniarstwa, w szczególności jednak naszą intencją jest promocja nadal nie docenionego potencjału nadwiślańskich klifów. Formuła naszych zawodów jest bardzo prosta, niczym przysłowiowa budowa cepa, co w naszej opinii ma ułatwić wszystkim udział w wybranych konkurencjach.


Generalnie idea jest taka : wpadnij do Aktywnych na klif i trzaśnij jak najwięcej kilometrów bujając się tam i z powrotem a nawet odlatując w siną dal. A jak Cię to znudzi, to zapowiedz się na nasze Okęcie, gdzie szalona wyciągara wystrzeli Cię na orbitę i w termicznych noszeniach zdryfujesz na samą Białoruś, gdzie poprosisz o azyl.


Więc Ty przelotowcu i ty amatorze zlotów z jednej górki nie daj się prosić i wpadaj tutaj , do nas i po prostu dawaj ognia!


Wszystkie szczegóły tutaj

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się