Wiadomości

001_Gwne


Stało się! Zostaliśmy oficjalnym organizatorem Otwartych Mistrzostw Europy w Sztukach Walki IMAF Europe, które odbędą się w październiku 2014 roku w Nowem.

3 lipca 2013 roku w siedzibie Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” odbyło się oficjalne spotkanie zarządu i biura „Aktywnych” z przedstawicielami zarządu IMAF Polska w osobach: Prezydent IMAF Polska Piotr Witkowski, Sekretarz Michał Żuchelkowski. W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Nowego Czesław Woliński i V-ce Burmistrz Zbigniew Lorkowski.

Spotkanie miało charakter roboczy. Ustalono najważniejsze priorytety, przyjęto ramowy harmonogram działań. Dyskutowano również nad kwestiami organizacyjno- finansowymi przedsięwzięcia. Uczestnicy spotkania ocenili również postęp prac hali widowiskowo-sportowej w Nowem, w której odbędzie się impreza.

20130704-104746
20130704-104937
Zdjęcia Krzysztof Wesołowski
www.krzysztofwesolowski.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się