O stowarzyszeniu

warsztaty


W niedzielę, w Farze, odbył się koncert galowy kończący warsztaty muzyki liturgicznej.  Śmiało można stwierdzić, że koncert ten, prezentujący muzykę poważną i liturgiczną, był największym tego typu wydarzeniem muzycznym bieżącego roku w Nowem.  Warsztaty przygotowane przez organistę Piotra Motylińskiego i Chór Kameralny  trwały od piątku 5 lipca  do niedzieli 7 lipca 2013 roku. Do Nowego zjechało  100 chórzystów, których szkolił kompozytor i dyrygent Paweł Bębenek z Krakowa. Chórowi towarzyszyła, w ramach " Muzyki kościołów", Orkiestra Symfoniczna Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu pod dyrekcją Pawła Dołęgowskiego.  Finałowy koncert był koncertem dziękczynnym z okazji 50 -lecia prezbitaratu ks. Prałata Józefa Talkowskiego. 


Zapis koncertu oraz zdjęcia  znajdują się na stronie Radia Głos:

http://radioglos.pl/index.php/strona-gowna/wiadomoci/wiadomoci-z-regionu/3761-nowe-zakoczyy-si-warsztaty-muzyczno-liturgiczne

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się