Wiadomości

hvala2

 

Jak co roku w sierpniu , tak i w tym roku latamy pod słoweńskim niebem. Niestety, ten rok amatorów podniebnych atrakcji rozczarowuje niestabilnością warunków pogodowych. Latanie na Lijaku jest dość problemowe, głównie z powodu silnych wiatrów.

Pomimo tego nasza przeszło trzydziestoosobowa grupa bawi się dobrze. Włoskie i słoweńskie plaże kuszą szmaragdową wodą Adriatyku, klimatyczne restauracje bogactwem smaku miejscowych specjałów, a liczne winiarnie najlepszymi winami południowej Europy.

Wracając jednak do latania: dwa, może trzy dni kręciliśmy się nad campingiem Aleksandra. Z uwagi na brak warunków przelotowych prym wiodły loty tandemowe. Każdy chętny aktywny „nielot” mógł przeżyć chwile ekscytacji w towarzystwie naszych pilotów Jona i Marcina.

Niekorzystne warunki pogodowe skłoniły nas do jednodniowej ekspedycji do Bassano Del Grappa- jednego z najważniejszych miejsc wypraw paralotniowych. Wyjazd można uznać za bardzo udany, każdy z nas wylatał się w tamtejszej termice dowoli.

Ale cóż, wszystko co dobre szybko się kończy.

Czas wracać do Polski i zacząć planować kolejny wyjazd…..


Zapraszamy do galerii

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się