Wiadomości

siatkowka1 Aktywni przygotowania do sezonu rozpoczęli we wrześniu. Początkowo, korzystając ze sprzyjającej pogody, zajęcia odbywały się na piaszczystych boiskach przy Jeziorze Czarownic w Nowem, znanych chociażby z turnieju "Iwasieczko Cup". Obecnie zawodnicy trenują na sali w SP nr 2 w Nowem.

Podczas przerwy w rozgrywkach doszło do kilku roszad w składzie. Do zespołu dołączyli: Fabian Mattik (atakujący), Robert Zdrojewski (przyjmujący) obaj z Kosetu Grudziądz, Kamil Mieszczyński (środkowy) wolny transfer, Hubert Lubański (rozgrywający) wolny transfer, Fryderyk Górski (atakujący) powrót z wypożyczenia ze Spójni Białe Błota oraz Damian Gronek (środkowy) wychowanek. Drużynę opuścili: Karol Jeliński i Miłosz Jankowski - Stal Grudziądz oraz Mateusz Gałecki.

Skład na sezon 2013/14 prezentuje się następująco: Krzysztof Brzóska, Jarosław Chlebek, Damian Gronek, Łukasz Mańkowski, Kamil Mieszczyński - środkowi, Fryderyk Górski, Fabian Mattik - atakujący, siatkowka2 Dawid Kołodziej, Patryk Ośmieła, Robert Zdrojewski - przyjmujący, Hubert Lubański, Krzysztof Ruzga - rozgrywający, Piotr Łopatowski, Tomasz Łopatowski, Robert Lewandowski - libero. Kapitanem drużyny jest Krzysztof Brzóska, trenerem Krzysztof Ruzga.


Siatkarze zanim zagrali o ligowe punkty, zmierzyli się w spotkaniu towarzyskim z KS Chełmża, w którym padł remis 2:2. Następnie wybrali się do Sępólna Krajeńskiego, aby zmierzyć się w turnieju o Puchar Burmistrza. Nowianie wypadli tam bardzo dobrze zajmując drugie miejsce. Aktywni przegrali tylko raz, w finale z GKS Spójnia Gimnazjum Białe Błota 0:2. O tym jak poszło naszym siatkarzom na inauguracje ligi już informowaliśmy.

siatkowka3 W nadchodzący weekend  w sobotę (16.11.2013r) nasz zespół rozegra swój drugi mecz sezonu w Michalu gdzie o 17.00 na hali Gimnazjum im. Feliksa Kikulskiego  podejmie  AMAN NTS Trójka Nakło.

 

 

siatkowka4 siatkowka5 siatkowka6

 

Zapraszamy również do polubienia REM-BUD Aktywnych Nowe na Facebooku.

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się