Wiadomości

naklo Podczas II kolejki spotkań o mistrzostwo III- ligi Kujawsko-pomorskiej REM-BUD „Aktywni” Nowe podejmował u siebie AMAN NTS Trójka Nakło.

Po pierwszej rundzie oba zespoły miały na swoim koncie po 3pkt. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (25:18, 19:25, 25:19, 25:23) dając siatkarzom z Nowego kolejne 3 pkt. oraz pierwsze miejsce w tabeli . Spotkanie stało na wysokim poziomie, miedzy sobą stanęły do rywalizacji drużyny, które będą walczyć o czołowe lokaty w III Lidze.

Zawody lepiej rozpoczął gospodarz wygrywając I seta do 18, pokazując rywalowi że nie będzie mu łatwo wywieźć zwycięstwa.

Drugi set to utrata koncentracji i szybka strata kilku punktów „Aktywnych”, która zamieniła się w przegraną.

Kolejne sety to koncertowa gra gospodarzy konsekwentnie prowadzona przez grającego trenera Krzysztofa Ruzge.

Skład „Aktywnych” : Ruzga, Ośmieła, Mattik, Zdrojewski, Chlebek, Mańkowski, Łopatowski(Libero) oraz Kołodziej, Górski, Brzóska

Kolejne spotkanie REM-BUD rozegra na wyjeździe z AZS UMK Toruń (2013-11-23) o godz. 11