Wiadomości

Właśnie tyle trwał kolejny mecz „Aktywnych” z drużyną AZS UMK Toruń , który zakończył się wynikiem 3:0 (25:17, 25:16, 25:22).

Nowianie jak na razie nie zwalniają tempa jest to trzecia wygrana z rzędu, po której „Aktywni” z dorobkiem 9 pkt. są liderami III Ligi Kujawsko-Pomorskiej. Tym razem wyższość siatkarzy z Nowego musieli uznać studenci z UMK Toruń.

Od początku meczu rysowała się przewaga „Aktywnych” w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła co przeniosło się na wysokie wygrane w poszczególnych setach. Gospodarze z Torunia mogli jedynie pochwalić się nowym pięknym kompleksem sportowym ale już sama gra na boisku dawała wiele do życzenia.

 

Kolejny mecz „Aktywnych” odbędzie się w Chełmży(30.11.2013)

 

REM-BUD „Aktywni” Nowe – Ruzga, Ośmieła, Zdrojewski, Mattik, Mieszczyńki, Chlebek, Łopatowski (Libero) oraz Brzóska, Lewandowski, Gronek

 

rem2

 

rem6

 

rem8

 

rem9

 

 

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się