Wiadomości

Trzecią porażkę z rzędu zanotowali na swoim koncie „Aktywni” w „derbowym” spotkaniu ze Stalą Grudziądz 3:0 (25:20; 25:13; 25:21).

Nikogo nie trzeba było specjalnie mobilizować na ten mecz. Wielu z zawodników obu drużyn zna się a w drużynie z Nowego jest trzech graczy z Grudziądza. Spotkanie pomiędzy sąsiadami zza Wisły zapowiadało się więc na bardzo interesująco. Jednak okazało się jednostronnym widowiskiem. Od początku meczu gospodarze z Grudziądza utrzymywali bezpieczną przewagę punktową co dawało im komfort gry REM-BUD za to miał wiele kłopotów z kończeniem własnych ataków. Dopiero set trzeci dawał mała iskierkę nadziei, Stal zaczęła popełniać błędy własne „Aktywni” podjęli walkę lecz mimo to nie udało się urwać seta.

Zaznaczyć trzeba że w drużynie  z Grudziądza występuje znakomity zawodnik były reprezentant Polski Piotr Gabrych, który swoim ogromnym doświadczeniem daje wiele swojej drużynie co można było zauważyć w sobotnich zawodach z REM-BUD „Aktywnymi” Nowe.

Skład: Ruzga, Ośmieła, Zdrojewski, Mattik, Mańkowski, Gronek, P. Łopatowski, T. Łopatowski, Brzóska, Kołodziej, Lewandowski

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się