Wiadomości

Po świątecznej przerwie na III – ligowe parkiety powrócili siatkarze z Kujaw. 04.01.2014 „Aktywni”  zmierzyli się na wyjeździe z UKS Budowlanką Toruń. Był to ostatni mecz w pierwszej rundzie. Spotkanie zakończyło się wygraną siatkarzy z Nowego 2:3 (25:22, 25:16, 15:25, 21:25, 12:15).

Zawody rozpoczęły się od bardzo wyrównanego seta z lekką przewagą gości lecz końcówka należała już do Torunian.

Kolejny set to dominacja gospodarzy i nie moc „Aktywnych”. Reszta spotkania to odmiana stylu gry Nowian. Bardzo dobra gra całego zespołu i chęć walki została zamieniona w zwycięstwo, które podniosło morale całej drużyny.

Skład : Ruzga, Mattik, Zdrojewski, Mańkowski, Brzóska, Kołodziej, P. Łopatowski(L), T.Łopatowski (L) oraz Górski, Gronek

Pierwszy wygrany mecz w drugiej rundzie rewanżowej „Aktywni” odnieśli nad MLKS Krajną Sępólno 3:0 (25:11, 26:24, 25:18), spotkanie odbyło się w Michalu.

Mecz bez wielkiej historii, zdecydowanym faworytem zawodów była ekipa z Nowego co świadczy wynik pierwszego seta wygrany aż do 11 co rzadko zdarza się na III ligowych parkietach. Jedynie set drugi był wyrównany gdzie gospodarz musiał odrabiać starty punkowe dając się wciągnąć w styl gry drużyny z Sępólna. Wygrana cieszy nie ważne z jakim przeciwnikiem po dwóch udanych meczach REM BUD przełamał passe trzech przegranych i podjął tym walkę o czołową trójkę ligi.

Kolejne spotkanie Nowianie zagrają z NTS 3 Nakło 19.01.2014 na wyjeździe.

Skład : Ruzga, Mattik, Zdrojewski, Mańkowski, Brzóska, Kołodziej, P. Łopatowski(L), oraz Górski, Gronek

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się