Wiadomości

Wiele lat Nowianie czekali na ten moment, w końcu udało się zbudować  Halę Sportową z prawdziwego zdarzenia.

Uroczyste otwarcie odbyło się 21.03. meczem kobiet Joker Mekro Świecie – Budowlani Budlex Toruń. Drugi dzień należał już do gospodarzy w roli głównej wystąpili siatkarze REM-BUD „Aktywni” Nowe kontra KS Chełmża był to mecz o mistrzostwo III Ligi kujawsko-pomorskiej. Spotkanie zakończyło się przegraną „Aktywnych” 0:3 (18:25, 11:25, 16:25).

Mimo pełnej hali kibiców, którzy pierwszy raz mogli zobaczyć w ligowym meczu nowskich siatkarzy nie udało się sprawić niespodzianki i pokonać rywala z Chełmży dodać trzeba iż jest to lider III ligi. Jedynie pierwszy set mógł pokazać  wyrównaną walkę obu zespołów. Kolejne dwa pokazały przewagę gości i niemoc w ataku „Aktywnych”.

Ogromne podziękowania należą się kibicom, którzy mimo nieudanej inauguracji siatkarzy z Nowego pozostali do końca meczu co daje dużego „kopa” zawodnikom aby pokazać się z lepszej strony w kolejnych ligowych spotkaniach.

REM-BUD „Aktywni” Nowe : Ruzga, Mattik, Zdrojewski, Mańkowski, Gronek, Kołodziej, Łopatowski(Libero) oraz Brzóska, Lewandowski, Górski

Do końca sezonu 2013/2014 „Aktywni” rozegrają jeszcze trzy spotkania, które odbędą się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Nowem.

2014-03-01

REM-BUD Aktywni Nowe

 

:

 

LZS Jastrzębie

2014-03-08

REM-BUD Aktywni Nowe

 

:

 

KS Stal Grudziądz

2014-03-15

REM-BUD Aktywni Nowe

 

:

 

UKS Budowlanka Toruń

GALERIA

Krzysztof Brzóska

 

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się