Wiadomości

Pierwszego marca przedstawiciele naszego stowarzyszenia wzięli udział w Kongresie IMAF Polska.

Na tym, ważnym dorocznym spotkaniu władze IMAF podsumowały miniony 2013 rok, który jak się wyraził Prezydent IMAF Polska Piotr Witkowski obfitował w ważne wydarzenia.

Naszym wkładem w rozwój federacji jest udział naszych zawodników w najważniejszych imprezach 2013 roku: Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Europy. Rok 2013 dla Federacji był rokiem rozwoju- aktualnie w skład struktur wchodzi 17 klubów i stowarzyszeń.

Nakreślono też kierunki działań w 2014 roku. Priorytetem jest oczywiście organizacja i przeprowadzenie Mistrzostw Europy IMAFE, które odbędą się w Nowem.

Prezentację o stanie przygotowań zaprezentował zebranym Marcin Tylman. Spotkanie , pomimo formalnego charakteru upłynęło w atmosferze współpracy i serdeczności, co daje nadzieję na stały rozwój federacji.

Nadwiślańskie Stowarzyszenie „Aktywni” reprezentowali: v-ce Prezes Leszek Kitowski, Skarbnik  Marcin Tylman oraz główna księgowa Magdalena Gracek.

Kierunki i priorytety działania Federacji

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się