Wiadomości

Trójka naszych karateków reprezentowała stowarzyszenie i Polskę na Mistrzostwach Europy w Sztukach Walki IMAFE dla Dzieci. Impreza odbyła się w Emden, w północno-zachodnich Niemczech.

W konkurencji kata zwyciężył Mieszko Reszka, zdobywając złoto utrzymał zeszłoroczny tytuł Mistrza Europy! Wspaniale zaprezentowała się Beata Rocławska, zawodniczka naszej zamiejscowej sekcji w Opaleniu, która pomimo kontuzji i bardzo silnej konkurencji doświadczonych zawodniczek uplasowała się na czwartym miejscu. Także Igor Reuschel  doskonale poradził sobie na macie.

Wyjazd do Niemiec był również miejscem spotkań członków Nadwiślańskiego Stowarzyszenia z przedstawicielami biura IMAF Europe, z Prezydentem IMAFE Jensem Fricke.

Spotkanie w którym z naszej strony uczestniczył Zbyszek Lorkowski i Artur Reszka dotyczyło kwestiom związanym z przygotowaniami do OEC IMAFE 2014, które jak wiadomo odbędzie się w Nowem.

GALERIA

 

 

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się