Wiadomości

17 sierpnia po raz kolejny piasek na boiskach do plażówki został skutecznie zdeptany. Tym razem przez uczestników jednej z kilku edycji Sand Beach Tour 2014, imprezy zorganizowanej przez Miasto Bydgoszcz i Kujawsko Pomorski Związek Piłki Siatkowej a promującą FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn-Polska 2014.

Prawdziwą przyjemnością i wyróżnieniem była dla nas propozycja współorganizacji przedsięwzięcia. We współpracy z Gminą Nowe udało się nam skutecznie wesprzeć organizatora rozgrywek. W samym niedzielnym turnieju w Nowem udział wzięło 20 par w tym 8 kobiecych. Honoru Nadwiślańskiego Stowarzyszenia broniły cztery pary: Łopatowski/Mańkowski, Reszke/Wojciechowki, Gałkowski/Kończal oraz Glazik/Goliński

W rezultacie jednak na podium stanęły panie Pyzdrowska/Majewska  oraz panowie Karolczyk/Kruczkowski.

Jesteśmy przekonani, że kolejny już turniej, po Iwasieczko Cup, na takim poziomie ostatecznie przekona wszystkich miejscowych sceptyków do tego, że w Nowem można organizować poważne imprezy sportowe.

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się