Wiadomości

Optymistyczne prognozy pogody dla Nowego spowodowały, że od piątku do niedzieli na Nadwiślańskim klife spotkać można było wielu paralotniarzy, którzy zjechali się z różnych części kraju.

Dodatkową motywacją była również, uruchomiona na xcportalu konkurencja zaproponowana przez Kuj-Pom Team o swojsko brzmiącej nazwie : "Podwórkowy Puchar Paralotniowy".

Tak więc przez w ciągu 3 dni przez klif przewinęło się tak "na oko" 40 paralotniarzy i osób towarzyszących Wink co jak na warunki naszego klifu było sporą ilością.

Już w piątek kilku osobom udało się dolecieć do Kozielca i powrócić na lądowisko. Tracki Grzesia, Tomka, Marcina i Ryśka powyżej 10km spowodowały, że w sobotę wszyscy chcieli latać podobnie. "Warun" tego dnia nie był taki jak dzień wcześniej, jednak był na tyle dobry, że każdy kto przyjechał tego dnia na klif mógł spokojnie polatać do woli.

Tym razem tylko Andrzejowi D. udało się dolecieć do Wiosła i powrócić na lądowisko. Próby takie podjęli też Andrzej Ch., Tomek i Robert jednak żadnemu z nich nie udało się powrócić i musieli lądować na łące.

W niedzielę pogoda nie była już taka łaskawa, brak wiatru uniemożliwił jakiekolwiek loty na paralotni. Jedynie Jon "pokosiaczył" chwilę samolotem.

Tak czy inaczej - piękna pogoda, kilkanaście skrzydeł w powietrzu, kilka ładnych tracków to fajny sposób na spędzenie "andrzejkowego" weekendu. 

Zapraszam do GALERII

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się