Wiadomości

To już...

Po raz  po raz ósmy wspólnie bawiliśmy się na dorocznej Imprezce Aktywnych, która tradycyjnie odbyła się w nowskim „Spichlerzu”. Ale  jak to się w ogóle zaczęło? Pewnie mało kto pamięta, że w grudniu 2008 roku, postanowiliśmy pochwalić się swoimi podniebnymi wygłupami publicznie, więc wpadliśmy na pomysł, aby urządzić luźne spotkanie przy piwku, na którym będzie można pooglądać klipy i zdjęcia o tematyce paralotniowej . 

Tak też się stało, 19 grudnia 2008 roku bawiliśmy się wspólnie na Wniebowziętym Wieczorze Filmowym w ówczesnym Pubie Triglav. Były planowane filmy i fotki, ale była nie planowana potańcówka i goście, jak się dziś okazuje wierni.

W kolejnych latach jeszcze z dwa razy imprezowaliśmy zimową porą w Triglavie, a po jego zamknięciu raz spotkaliśmy się w „SziszKebabie” - lokalu naszego kochanego Janka Gieglisa. Ciasno było, ale oczywiście bardzo przyjemnie, jak zwykle zresztą. Ostatnie cztery lata imprezujemy w „Spichlerzu” i mamy nadzieję, że już tak zostanie.

Żeby nie było, że doroczne spotkanie aktywnych, to po bezwiedne spożywanie alkoholu w dużych ilościach. Jest tanecznie, jest konstruktywna dyskusja,  są spojrzenia... ale bywają też przemówienia okazjonalne w wykonaniu miejscowych retorów, benefisy. W tym roku odbył się spontaniczny benefis dwójki 40-latków: Joli K. i Marcina T. Strach pomyśleć co się zadzieje już za rok....

Fotki w GALERII

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się