Wiadomości

Podczas tegorocznego Kongresu IMAF Polska, którego jesteśmy członkiem , Walne Zgromadzenie pozytywnie zaopiniowało nasz wniosek aplikacyjny, w wyniku którego trenerem kadry Polski IMAF (Karate-kata) został sensei Ryszard Piskorski!

Jest to więc okazja by zaprezentować naszym czytelnikom sylwetkę nowo powołanego selekcjonera. Ryszard Piskorski ma 51 lat, jest torunianinem . Karate Shotokan uprawia od 1984 roku. Jest cenionym instruktorem i zawodnikiem. W swojej karierze wychował wielu doskonałych zawodników zajmujących czołowe miejsca na krajowych i międzynarodowych arenach. Sam również na na koncie wiele medali wywalczonych w prestiżowych turniejach. Między innymi zajęcie trzeciego miejsca w kata  podczas Mistrzostw Świata federacji FSKA w 2001 oraz zajęcie trzeciego miejsca podczas Mistrzostw Europy IMAF w 2014 roku.

Z Nadwiślańskim Stowarzyszeniem Piskorski współpracuje od samego początku. Współpracę zapoczątkowała jednak znajomość z sensei Marcinem Tylmanem, który trenował w Toruńskim Klubie Karate -Do w latach 1996-2003. Aktualnie Sesei Ryszard Piskorski jest członkiem Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni”. Bierze udział w szkoleniu adeptów karate, odpowiada za sesje egzaminacyjne oraz jest członkiem kadry klubowej. Sensei Ryszard Piskorski posiada V dan Karate Shotokan.

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się