Wiadomości

Puki co jeszcze za oknem słoty i chłody, ale niebawem termika niewątpliwie ruszy na nas z całą siłą. W związku z tym przygotowujemy się na jej przyjęcie.

Od jakiegoś czasu trwa kapitalny remont naszej „windy do nieba”, czyli sędziwej Skody Felicji zwanej Felką. Dzięki Waszym składkom oraz szczególnemu zaangażowaniu Tomka Ignaczyńskiego Felka powoli odzyskuje dawny blask.

Właśnie otrzymała nową skórę, teraz trwają prace nad zawieszeniem oraz elementami wykończenia. Pozostanie przegląd systemu wyciągarki i można holować.

Tymczasem aby było gdzie holować, przed nami jeszcze prace porządkowe w „Przynach-Okęciu”, czyli na odcinku ścieżki rowerowej, którą użytkujemy do naszych celów. Planujemy ustawienie ławeczek w Przynach i Milewie, które jak sądzimy uatrakcyjnią to miejsce. Będzie gdzie „szpej” złożyć,, czy odpocząć podczas rowerowej wycieczki.

Niestety z niepokojem obserwujemy akty bezmyślnej dewastacji, która nie oszczędziła i ścieżki. Powyginane znaki informacyjne, połamane kosze na śmieci, rozjeżdżona pojazdami nieuprawnionymi trasa. Cóż „taki mamy klimat” chciałoby się powtórzyć za klasykiem…

Tak czy inaczej ruszamy i w Przynach zapowiadamy aktywność.

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się