Startowiska paralotniowe

Kochani,
 

jakie zimy mamy wszyscy widzą, jednak potrzeba zjazdów na sankach jest. Szczególnie, tutaj w Nowem gdzie od zarania dziejów społeczeństwo ślizgało się do upadłego na tak legendarnych górkach jak: Rybacka, wąwóz w parowie, czy karkołomna górka nieopodal spalonego domu.
 

Niestety, na wszystkie te miejsca zadziałał czynnik cywilizacyjno - organiczny i nijak saneczkarstwa nowskiego uprawiać się tam już nie da.

Pozostało jedno, piękne miejsce, które przy niewielkim zaangażowaniu "czynu społecznego" wzmocnionego jednym ciągnikiem marki obojętnej z koniecznym napędem 4x4 oraz dwóch worków siewu trawy zwyczajnej  da się przygotować na naturalny, pro-ekologiczny i przyjazny dzieciakom tor saneczkowy.
 

Działania należy zaplanować na wiosnę, tak aby przy pomocy sił natury obiekt gotów był na pierwszy śnieg kolejnej zimny, której członkowie społecznego komitetu budowy toru saneczkowego imienia zmarzniętego bałwana mają nadzieję dożyć. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działania.


Marcin i Tomek

 

1

3

3

4

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się