Wiadomości

Paralotniowe Mistrzostwa Polsk 2016 odbyły się w Tolminie w słoweńskich Alpach Julijskich w dniach od 22 do 28 maja.

Zawody dla podniesienia rangi łączone były wspólnie z Mistrzostwami Węgier i jako Polish & Hungarian Paragliding Open 2016 przyciągnęły wyśmienitych pilotów nawet z odległych krańców świata. W tych  najważniejszej dla polskich pilotów imprezie nasze Stowarzyszenie reprezentował Paweł Chrząszcz.

Pomimo bardzo niekorzystnych  warunków pogodowych panujących w Alpach od początku sezonu organizatorom udało się rozegrać cztery ważne, wysoko punktowane konkurencje. 134 pilotów musiało się zmierzyć z wyścigami w stylu „race to goal” na odcinkach pomiędzy 64,1 km, a 72,7 km. Po czterech dniach Paweł uplasował się na 2 pozycji w klasyfikacji paralotni „Serial”, 8 w klasyfikacji Polskiej oraz 17 w klasyfikacji ogólnej zawodów.

https://airtribune.com/ppo2016/results

W sezonie 2016 nasz pilot planuje zmierzyć się jeszcze z zawodnikami między innymi podczas Czech and Slovak Paragliding Open we włoskim Pieve d’ Alpago, Przed Mistrzostwach Świata  XXXIII Guarnieri International Trophy  we włoskim Feltre oraz Soča Open Valley w słoweńskim Tolminie.

Partnerem Pawła w tym sezonie po raz kolejny został portal internetowy langloo.com wspierający rozwój sportowy zawodnika.

.

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się