Media o nas

W niedzielę 28 sierpnia, o 17:45 w nowskiej farze odbędzie się trzeci koncert z cyklu Muzyka Kościołów.  Wystąpią Maria Lewandowska oraz Mirosława Pawłowska. Jak zapowiadają artystki  podczas koncerty zabrzmią   znane i nieznane utwory w opracowaniu na niebiański duet flet i harfę. Wstęp na koncert jest wolny.

Maria Lewandowska - Utalentowana harfistka młodego pokolenia. Ukończyła studia w Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego  w Poznaniu. Studia podyplomowe w specjalności kameralistyka w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Doskonali swoje umiejętności pod okiem światowej klasy specjalistów w dziedzinie gry na harfie. Współpracuje z wieloma czołowymi orkiestrami w Polsce. W ostatnim czasie na stałe związana z Operą Nova w Bydgoszczy i Toruńską Orkiestrą Symfoniczną.  

Mirosława Pawłowska - Ukończyła studia muzyczne w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Brała udział w kursach mistrzowskich u wybitnych instrumentalistów i pedagogów oraz doskonaliła swoje umiejętności w dziedzinie kameralistyki we Włoszech. Na stałe związana jest z Operą Nova w Bydgoszczy oraz Toruńską Orkiestrą Symfoniczną.

Cykl Muzyka Kościołów przygotowuje zespół Nadwiślańskiego Stowarzyszenia Aktywni.  Muzykę Kościołów wsparły: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Bank Spółdzielczy w Nowem, Przedsiębiorstwo Usług Miejskich w Nowem, Orkus Nowe. Partnerem głównym projektu jest Parafia pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty  w Nowem oraz Tywet Nowe, CK „Zamek” oraz Gmina Nowe.   Cykl Muzyka Kościołów dofinansował Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się