Wiadomości

25 marca przedstawiciele naszego stowarzyszenia uczestniczyli w dorocznym  kongresie IMAF Polska, której jesteśmy członkiem. Podczas obrad przyjęto sprawozdania Zarządu za działalność w 2016 roku.

Wiele emocji wywołała dyskusja na temat złego przygotowania kolejnej międzynarodowej imprezy w randze mistrzostw Europy organizowanej przez IMAFE. Po słabo przygotowanej imprezie w Rumunii w 2013 roku oraz zorganizowanych na wysokim poziomie wysiłkiem Partnerstwa Nadwiślańskiego Stowarzyszenia, Gminy Nowe oraz IMAF Polska Mistrzostw Europy IMAFE w 2014 w Polsce, po raz kolejny IMAFE nie stanęło na wysokości zadania. W zeszłorocznych ME w Bośni i Hercegowinie z oczekiwanego europejskiego poziomu jak się okazuje wysokie były tylko opłaty startowe.

W związku z tym nasz delegat Marcin Tylman wezwał zebranych do podjęcia decyzji o bojkocie planowanych na 2017 roku kolejnych mistrzostw Europy, tym razem planowanych w Holandii. Stanowisko naszego przedstawiciela poparła większość zgromadzonych.

Podczas obrad poruszono także kwestię nadchodzących i organizowanych przez Partnerstwo Nadwiślańskie Stowarzyszenie, Gmina Nowe, IMAF Polska Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Nowem 3 czerwca 2017 roku.

 

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się