Startowiska paralotniowe

Po  rocznej przerwie wróciliśmy ze „Śliwkowymi Spotkaniami”. Tak więc wspólnie z naszymi stałymi partnerami: PUM, GS , Gminą Nowe i Elmot w minione sobotnie popołudnie stanęliśmy nad kotłem z gorącymi powidłami.

W tym roku postanowiliśmy wrócić do tradycji: był turniej smażenia powideł śliwkowych, w którym wystartowało pięć ekip : Fundacja Aktywizacji i Integracji, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Mały Komorsk „Swojacy”, LAG Amseei z Niemiec oraz ekipa z Wojewódzkiego Szpitala dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Świeciu i ekipa Slow Food z Gruczna.

Ostatecznie Grand Prix wywalczyły dziewczyny z Fundacji Aktywizacji i Integracji. Do naszej zabawy przyłączyła się świecki klub motocyklowy „Wataha”, który przygotował rajd motocyklowy z Chrystkowa do Nowego.

Dla mieszkańców przygotowaliśmy stoiska handlowe z tradycyjną żywnością oraz rękodziełem, niestety na skutek nieplanowanego i nie przewidzianego deszczu ta część imprezy oraz turniej sprawnościowy pomiędzy przedsiębiorcami nie odbył się. Deszcz utrudnił wieczorną część imprezy, niestety tylko najwierniejsi fani bawili się przy muzyce Westfalki, Vermouth oraz gwiazdy wieczoru , grupy Blue Station.

Cóż , taki widać deszczowy urok tych naszych spotkań.....

ZAPRASZAMY DO GALERII

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się