Wiadomości

Za nami kolejne spotkanie z karate na wysokim poziomie. 18 i 19 maja w naszym dojo odbyło się kolejne seminarium karate Shotokan.

Tym razem spotkanie miało szczególny charakter, bo w Nowem spotkało się dwóch popularyzatorów karate Shotokan w naszym regionie. Seminarium poprowadzili sensei Ryszard Piskorski 5 Dan oraz sensei Piotr Jamka 4 Dan. 

Piątkowy trening mistrzów poprowadził sensei Jamka, który przybliżył uczestnikom idee Kase Ha Shotokan Ryu Karate-do. Sensei Jamka miał zaszczyt doskonalić swój warsztat  u sensei Taiji Kase. Spotkanie obu mistrzów w Nowem miało szczególny wymiar dla sensei Marcina Tylmana, który dwadzieścia lat temu trenował u sensei Piotra Jamki i to sensei Piotr polecił sensei Marcina instruktorowi z Torunia- Ryszardowi Piskorskiemu. W drugim dniu treningi prowadził sensei Ryszard Piskorski. Trening ogólny dla wszystkich członków sekcji oraz dwa treningi form kata dla kadry , która przygotowuje się do Pucharu Polski w Karate i Kickboxingu.

W seminarium uczestniczyli mistrzowie z Grudziądza oraz Rypina (Brodnicki Klub Karate). Planujemy kontynuować organizację seminariów i staży, gościć w Nowem ludzi dla których sztuki walki są przede wszystkim pasją i filozofią życia.

Liczymy, że Nowe stanie się wkrótce przestrzenią do pogłębiania wiedzy o budo ponad stylowymi, federacyjnymi i związkowymi podziałami.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się