Galerie zdjęć

W niedzielę 15 lipca o 17:45 w kościele św. Maksymiliana w Nowem odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu Muzyka Kościołów – Letnie Spotkania Muzyczne w 100-lecie Niepodległej.

Zagra Unicorn String Quartet w składzie:  1 skrzypce - Agnieszka Zaborowska, 2 skrzypce - Magdalena Osiecka, altówka - Michał Wroński, wiolonczela - Anna Jankowska. Unicorn String Quartet  to  kwartet  smyczkowy złożonym z  młodych muzyków, których pasją jest wspólna gra oraz piękne brzmienia.  Artystyczna, muzyczna  podróż zaczęła się kilka lat temu od kilku  wspólnie wykonanych utworów. Obecnie kwartet wykonuje  szeroki  repertuar zarówno muzyki poważnej,  rozrywkowej jak i filmowej.

Artyści w umiejętny sposób łączą elegancję muzyki poważnej  z nutą humoru, sprawiając, że każdy ze słuchaczy odnajduje w recitalu coś dla siebie. 

Wstęp na koncert jest wolny.

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się