Start
Otwarte Mistrzostwa Nowego w Tenisie Stołowym

{mosimage}      Sekcja tenisa stołowego przy Nadwiślańskim Stowarzyszeniu Aktywni we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Nowego w Tenisie Stołowym. Zawody zostaną rozegrane dnia 6 grudnia 2008 roku o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem. Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu zawodów od godziny 8.00 rano.

III Spotkania Śliwkowe
 
{mosimage} 

{mosimage} 

 

Rozpoczęcie treningów karate

2 października 2008 (czwartek) o godz. 17.30 na Sali gimnastycznej ZSP w Nowem Przy ulicy Myśliwskiej 1 odbędą się zapisy i pierwszy trening karate schotokan. Treningi będą się odbywać w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.30. Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy: Marcin Tylman (II kyu), Leszek Kitowski (II kyu) członkowie Nadwiślańskiego Stowarzyszenia Aktywni. Wszystkich chętnych zapraszamy.

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się