Start
III Spotkania Śliwkowe
 
{mosimage} 

{mosimage} 

 

Rozpoczęcie treningów karate

2 października 2008 (czwartek) o godz. 17.30 na Sali gimnastycznej ZSP w Nowem Przy ulicy Myśliwskiej 1 odbędą się zapisy i pierwszy trening karate schotokan. Treningi będą się odbywać w każdy wtorek i czwartek o godz. 17.30. Zajęcia prowadzą licencjonowani instruktorzy: Marcin Tylman (II kyu), Leszek Kitowski (II kyu) członkowie Nadwiślańskiego Stowarzyszenia Aktywni. Wszystkich chętnych zapraszamy.

 {mosimage}

Nadwiślańskie Stowarzyszenie Aktywni zaprasza na III Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego Nowe 2008. Turniej odbędzie się w dniach 20-21 września 2008 roku na korcie przy ul. Fabrycznej. Zapisy przyjmuje Krzysztof Sukniak pod numerem telefonu: 600 027 382 do dnia 19.IX (piątek). Wpisowe 10zł przeznaczone na nagrody, oprócz tego przewidujemy nagrody rzeczowe. Zawodnicy rakiety załatwiają we własnym zakresie, piłki zapewnia organizator. System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszonych chętnych. Zaczynamy w sobotę 20.IX o godz. 9:00.

 

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się