Start

W niedzielę, 25 czerwca 2017r. w kościele poklasztornym w Nowem odbędzie się pierwszy koncert z cyklu Muzyka Kościołów.  Podczas koncertu wystąpią Jarosław Redliński i Maciej Góra tworzący duet La Campagna. Motywem przewodnim i pierwszoplanowym bohaterem koncertu będzie lutnia, co nie oznacza, ze nie będzie także innych instrumentów tu prawdziwą niespodzianką może być lira korbowa, na której zagra Maciej Góra.  Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Koncerty rozpoczynają się o 17:45.

Muzykę Kościołów wsparły: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Bank Spółdzielczy w Nowem, Orkus Nowe.

Partnerem głównym projektu jest Parafia pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty  w Nowem oraz Tywet Nowe, CK „Zamek” oraz Gmina Nowe.   Cykl Muzyka Kościołów dofinansował Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

W czwartek (29 czerwca) o godzinie 18.00 w Restauracji "Złoty Róg" nad jeziorem Czarownic w Nowem, odbędzie się WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA AKTYWNI.

W związku z obowiązkiem statutowym Zarząd ustalił również drugi termin zebrania (w przypadku braku kworum), który zaplanowano na 29 czerwca na godzinę 18.15.

W związku z tym, że przeprowadzenie Walnego Zebrania Stowarzyszenia jest koniecznością, wymaganą uregulowaniami ustawowymi wzywamy członków to czynnego udziału!

Osoby, które mają zaległości w opłacaniu składek członkowskich zachęcam do uregulowania.

Przypominam  - wysokość składki rocznej wynosi 30zł, dane do wpłaty :

Nadwiślańskie Stowarzyszenie „Aktywni” ul. Komierowskiego 14, 86-170 Nowe, nr konta: Bank Spółdzielczy w Nowem, 44 8173 0005 2001 0012 1747 0001

 

 

Prezes 
Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni”
Krzysztof  Sukniak

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się