Start

Operacja „PAKA 2008”

{mosimage}    W minioną niedzielę już po raz kolejny członkowie sekcji paralotniowej Nadwiślańskiego Stowarzyszenia Aktywni  spotkali się na dorocznym przekładaniu systemów hamujących. Można powiedzieć , że spotkanie to cieszy się dużym zainteresowaniem, przekładanie zapasów stało się już corocznym punktem programu przed każdym nowym sezonem. Było to możliwe dzięki charytatywnej działalności naszego kolegi Witka (Witiza), który tego dnia przełożył około 10 „zapasów” oraz uprzejmości ZSP w Nowem, która udostępniła salę gimnastyczną. Miejmy tylko nadzieję że nikt nie będzie zmuszony do testowania poprawność złożenia swojego „zapasu”.

"...Bezpieczeństwo paralotniarza nie zależy od typu skrzydła. Ono zależy od typu pilota...."

 

 Zdjęcia do obejrzenia w galerii 

 

{mosimage}
 
 
 
 
 
 
 
 
Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych,
smacznego święconego jajka
oraz miłych upominków od zajączka
życzą Aktywni

    Od 14.03.2008 (piątek) Nadwiślańskie Stowarzyszenie "Aktywni"  rozpoczyna zajęcia tenisa stołowego (Aktywni przy tenisowym stole). Zajęcia odbywać się będą w każdy piątek o godzinie 15.30 w sali ginmastycznej Zespołu Szkoł Ponadgimnazjalnych w Nowem przy ulicy Myśliwskiej 1. Zajęcia pod nadzorem instruktora mgr Artura Byczyńskiego.

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się