Wiadomości

Egzamin na stopnie kyu.

kihon 11 marca 2008 roku odbył się egzamin na stopnie kyu. Brało w nim udział  20 członków sekcji shotokan Aktywni Karate Team, w większości osoby trenujące od września 2007. Egzamin przeprowadził Sensei Ryszard Piskorski V dan, instruktor Toruńskiego Klubu Karate-do.

Egzamin skaldał się z części kihon- czyli technik podstawowych, a dla starszych dodatkowo z kata- czyli układu i gohon kumie- czyli elementów walki.

Egzamin zdali wszyscy, Sensei Piskorski wyróżnił za szczególne przygotowanie Michała Zimnego.
www.aktywninowe.pl

Copernicus Cup 2008.

p_kata 8 marca 2008 roku w Toruniu odbyła się kolejna edycja Copernicus Cup, organizowanej już trzeci rok z rzędu. Impreza ma charakter ogólnopolskich zawodów w Karate Shotokan. Cieszy się dużym powodzeniem, w tym roku zgromadziła około 650zawodników.

Nadwiślańskie Stowarzyszenie „Aktywni”, jak co roku , tak i w tym wystawił zawodników.

Reprezentowali nas: Iwona Sokołowska III kyu, Artur Szustakowski IV kyu, Kamil Konkol, Michał Zimny, Mikołaj Samulewski, Oskar Cyms, Kamil Kalitowski i Paulina Strehlau.

Oskar Cyms zajął 8 miejsce w kategorii kata chłopców rocznik 2000 i młodsi,

Paulina Strehlau zajęła 2 miejsce (srebrny medal) w kata dziewcząt rocznik 1998-1997.

www.aktywninowe.pl

    W dniu 8 marca 2008 roku w Toruniu odbędą się  III Międzynarodowe Mistrzostwa Karate Dzieci i Młodzieży Miast Partnerskich o Puchar Prezydenta Torunia „Copernicus Cup 2008”.

Z sekcji Karate Shotokan wystartuje łącznie 9 zawodników, z czego 2 zawodników wystąpi w konkurencji kumite, 8 w konkurencji kata.

    W dniu 11 (wtorek) marca 2008 roku o godzinie 18.00, w sali gimnastycznej ZSP przy ulicy Myśliwskiej 1  w Nowem odbędzie się egzamin na stopień kyu. Do egzaminu przystąpią członkowie sekcji Karate Shotokan trenujący nie krócej niż trzy miesiące. Egzamin przeprowadzi Sensei Ryszard Piskorski IV dan (Toruński Klub Karate).

 

Marcin Tylman 
II kyu
lic.instruktor samoobrony    

Leszek Kitowski
II kyu
     lic.instruktor samoobrony

Iwona Sokołowska
II kyu 

 

            

Artur Szostakowski
III kyu 
     

 

Sekcja Karate
2010

 


Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się