Wiadomości

Zarząd Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” informuje o zmianie miejsca oraz terminu treningów karate.

Od połowy lutego zajęcia będę odbywały się w HALI  WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ w Nowem przy ulicy Nowej (nowo pobudowany obiekt sportowy przy Gimnazjum w Nowem- wjazd na parking od ulicy Dworcowej).

Treningi będą odbywały się we wtorki i czwartki o godzinie 18.00. Pierwszy trening w nowym obiekcie  18 lutego 2014 roku o godzinie 18.00.

Szczegółowe informacje: 609-714-968

Krzysztof Sukniak

/Prezes Zarządu/

Naszych dwóch sportowców bierze udział w Plebiscycie Sportowca Roku 2013 organizowanego przez tygodnik Czas Świecia. 

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści 

SWI S21  (Kamil Kalitowski)

lub

SWI S22 (Mieszko Reszka)

Całkowity koszt SMS to tylko 62 grosze!

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści  SWI S21

Wyślij SMS pod numer 70068 o treści  SWI S22

kenjutsu2

W ostatnim dniu listopada nasi zawodnicy wzięli udział w I Regionalnym Turnieju Kenjutsu, który odbył się w Łabiszynie. Kenjutsu to sztuka władania mieczem samurajskim- kataną. Spopularyzowana między innymi przez mistrzów zrzeszonych w IMAFE. W 2012 roku ta ciekawa sztuka walki trafiła do Polski. Aktualnie w ramach IMAF Polska są rozgrywane zawody w tej dyscyplinie. Dla bezpieczeństwa w rywalizacji używa się miękkich mieczy z PVC.

Zawodnicy Nadwiślańskiego Stowarzyszenia tą sztuka walki zajmują się od czerwca 2013 roku. Dotychczas brali udział w mistrzostwach Polski i Europy.

Na turnieju w Łabiszynie nasz team zdobył 4 medale.

3 indywidualne (dwa brązowe i jeden srebrny) oraz drużynowy brązowy medal. Najlepszym zawodnikiem był Kacper Śliwa.

Zapraszamy do galerii

English version 

Baner strona

 

Piotr_Witkowski_IMAFPL Historia dalekowschodnich sztuk walki w Polsce sięga wielu dziesięcioleci, mając swój początek w nauczaniu sztuki ju jitsu już w latach 30. XX w. Na przestrzeni tak wielu lat obserwować mogliśmy kilka pokoleń Mistrzów i znakomitych zawodników, do dziś walczących na całym świecie o najwyższe trofea sportowe. Różnorodność stylów oraz bardzo duże zainteresowanie dalekowschodnimi sztukami walki stawia Polskę w czołówce światowych i europejskich krajów, w których uprawia się tego typu dyscypliny. Znaczące miejsce w gronie największych polskich organizacji skupiających pasjonatów sztuk walki zajmuje IMAF Polska. Nasza Federacja, dziś odrodzona i silna stawia na rozwój . Karate- do, Ju Jitsu, Kobudo, Sport Kenjutsu i Kickboxing, to najważniejsze dyscypliny IMAF w Polsce. W naszej organizacji trenuje je ponad tysiąc osób zrzeszonych w szesnastu klubach członkowskich. Teraz nadszedł czas aby podjąć trud zorganizowania w Polsce wielkiego widowiska i współzawodnictwa w duchu Budo. Przedsięwzięcie to stało się możliwe dzięki zaufaniu, jakim obdarzyło nas kierownictwo IMAF Europe oraz zaangażowaniu krajowych struktur. Mam więc zaszczyt zaprosić na Otwarte Mistrzostwa Europy IMAFE w Sztukach Walki, które odbędą się w dniach 18-19 października 2014 roku w Nowem.

Piotr Witkowski
Prezydent IMAF Polska

 

  Burmistrz

Mam szczególny zaszczyt zaprosić do udziału w Otwartych Mistrzostwach Europy IMAFE w Sztukach Walki. Jest mi szczególnie miło zaprosić do Nowego, miasta nowych perspektyw malowniczo położonego w Dolinie Dolnej Wisły. Miasta rozwoju, otwartego na świat. Na czas Mistrzostw Europy oddaję do Państwa dyspozycji nowoczesny obiekt sportowo - widowiskowy, wybudowany specjalnie z myślą o realizacji imprez sportowych i kulturalnych. Mam nadzieję, że szczególny klimat Nowego oraz nasza nowoczesna infrastruktura sportowa sprawi, że Otwarte Mistrzostwa Europy IMAFE w Sztukach Walki przysporzą dużo wrażeń zarówno zawodnikom jaki i widzom.

 

 


Czesław  Woliński
Burmistrz  Nowego

 

  Sukniak

Nadwiślańskie Stowarzyszenie „Aktywni” podjęło się trudnego zadania organizacji Otwartych Mistrzostwach Europy IMAFE w Sztukach Walki. To dla naszej organizacji pozarządowej duże wyzwanie. Głęboko wierzymy, że we współpracy z lokalnym samorządem oraz biznesem uda nam się stworzyć wielkie widowisko sportowe , które na długo zapadnie w pamięci zarówno zawodników jak i widzów. Dotychczasowe doświadczenia Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni”, umiejętność budowania partnerstw oraz zaangażowanie i profesjonalizm członków gwarantuje organizację imprezy na najwyższym poziomie. W imieniu Zarządu serdecznie zapraszam do udziału w tym szczególnym wydarzeniu sportowym.

 

 


Krzysztof Sukniak
Prezes  Zarządu                                   
Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni”

 HALA WIDOWISKOWA

 

Miejscem rozgrywek będzie Hala Widowiskowo- Sportowa. Ten nowoczesny obiekt wybudowany w latach 2012- M 2013, jest jednym z bardziej nowoczenych obiektów sportowych w regionie.

Współzawodnictwo będzie się odbywało na głównej arenie (47x25m2) na 4-5 planszach. Podłoga areny to nowoczesna, elastyczna powierzchnia ułożona na drewnianym ruszcie z poliuretanową powłoką. Planuje się na czas zawodów porozdzielać poszczególne plansze, co umożliwi sprawne rozgrywanie poszczególnych konkurencji oraz ułatwi odbiór rozgrywek przez widzów. Obiekt posiada odpowiednie oświetlenie , system nagłośnienia oraz sieć Wi-Fi.

Na potrzeby sportowców przeznaczone zostaną trzy szatnie z pełnymi węzłami sanitarnymi, dodatkowo organizator udostępni więcej pomieszczeń z przeznaczeniem na szatnie. Na parterze znajdować się będą pokoje trenerów, sędziów, pokój medyczny, pokój spikera. 2 2 Ponadto, zależnie od potrzeb, udostępnione będą: salka sztuk walk (70m ) i siłownia (70m ) z wydzielonymi szatniami i węzłami sanitarnymi.

Widownia hali to 212 miejsc siedzących z węzłem sanitarnym.

 

 

 

hala

       

 


 

KONKURENCJE  IMAFE  EOC  NOWE  2014

 

 • KARATE
 • SHIAI IPPON SHOBU KUMITE INDYWIDUALNE
 • SHIAI SANBON SHOBU KUMITE INDYWIDUALNE
 • KATA INDYWIDUALNE
 • KATA DRUŻYNOWE
 • SHIAI IPPON SHOBU KUMITE DRUŻYNOWE SENIORÓW OPEN
 • JU JITSU
 • JU JITSU MIXED KUMITE INDYWIDUALNE
 • KATA  JU JITSU
 • JU JITSU MIXED KUMITE SENIORÓW OPEN

 

1aa DSC09530-k

 

 

 

 

 

 

 

1aa DSC09530-k

  

 • KICKBOXING
 • SEMI CONTACT INDYWIDUALNE
 • SEMI CONTACT DRUŻYNOWY SENIORÓW OPEN
 • BROŃ
 • KATA Z BRONIĄ INDYWIDUALNE
 • KATA Z BRONIĄ DRUŻYNOWE
 • SPORT KENJUTSU INDYWIDUALNE
 • SPORT KENJUTSU DRUŻYNOWE SENIORÓW OPEN

 

DSC07734 phoca_thumb_l_10

 

 

 

 

 

 

  DSC07734 phoca_thumb_l_10

 

 

 

 

 

 


BAZA HOTELOWA I GASTRONOMICZNA

 

 

Dowha_-_Nowe_0a Hotel „Dowhań”
ul. Tczewska 9
86-170 Nowe

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
70 miejsc (pokoje 2 i 3 osobowe)

 

 

 

 

Dowha_-_Nowe_7 Hotel „Dowhań”
Smętowo Graniczne
83-230 Smętowo Graniczne

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
20 miejsc (pokoje 2 osobowe)

 

 

 _MG_3262Ready Hotel „Hanza-Pałac”
Rulewo 13
86-130 Warlubie
www.hanzapalac.pl
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
55 miejsc (pokoje 2 i 3 osobowe)

 

 

 

 

 

IMG_9094 Hotel „Zdrojewo”
Zdrojewo 99
86-170 Nowe
www.hotelzdrojewo.pl
mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
50 miejsc (pokoje 2, 3 osobowe, apartamenty)

 

 

 

 

 

IMG_0758_filtered Zajazd „Gniewko”
Rakowiec 108
83-135 Mała Karczma
www.gniewko.com
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
25miejsc (pokoje 2 i 3 osobowe)

 

 

 

 

 

panorama_Nowego

 ORGANIZATORZY


Międzynarodowa Federacja Sztuk Walki - IMAF Polska
ul. Najświętszej Marii Panny 14-16
88-100 Inowrocław
www.imaf.pl


Nadwiślańskie Stowarzyszenie „Aktywni”
ul. Komierowskiego 14,
86-170 Nowe,
www.aktywninowe.pl


Urząd Gminy Nowe
Plac Św. Rocha 5
86-170 Nowe,
www.gminanowe.plDOKUMENTY DO POBRANIA

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZEŃ INDYWIDUALNA

KARTA ZGŁOSZEŃ DRUŻYNOWA

 

www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się