Wiadomości

Grand_Prix Grand Prix w piłce Siatkowej Mężczyzn 2011 to cykl zawodów piłki siatkowej odbywających się w hali Gminnego Ośrodka Sportu w Gniewie. Druzyna siatkarzy z Nadwislańskiego Stowarzyszenia Aktywni wzięła udział w turnieju i może poszczycić się suksesem. Dokładne informacje zostały zawarte w artykule, który ukazał sie w Nowinach Gniewskich.
www.aktywninowe.pl

plus_liga Do rozgrywek tegorocznej Amatorskiej Plus Ligi zgłosiło się 365 drużyn i 167 zawodników indywidualnych, z których stworzono 16 zespołów. Tym samym organizator pobił ubiegłoroczny rekord, bo liczba drużyn zwiększyła się aż dwukrotnie. W sumie w Amatorskiej Plus Lidze weźmie udział 381 drużyn!

Teraz przyszedł czas na prawdziwą sportową rywalizację. Od 19 marca przez kolejne cztery weekendy drużyny startujące w Kategorii Open spotykają się na halach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu, aby z etapu eliminacji wyłonić po osiem drużyn z każdego miasta, które utworzą ligę.

Gotowość do walki w Plus Lidze zgłosiła także nasza drużyna. „Aktywni” rozegrali turniej eliminacyjny, przez który „przeszli jak burza”- wygrywając wysoko wszystkie mecze, nie tracąc ani jednego seta. Ostatecznie zwycięsko wyszli z grupy D. Tym samym nasi siatkarze zakwalifikowali się do fazy rozgrywek ligowych Plus Ligi. Teraz przed „Aktywnymi” kolejny etap zmagań. Najbliższe rozgrywki już od 7 maja 2011 roku w Bydgoszczy.

www.aktywninowe.pl

W dniach 11-12 grudnia 2010 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie Gdańskim  zorganizował IV Mikołajkowy turniej piłki siatkowej w czterech kategoriach mężczyzn,  kobiet, mieszanej oraz młodzieżowej. W turnieju nie mogło zabraknąć teamu z Nowego, który w zeszłym roku zajął II miejsce na tym turnieju. Wśród kat. mężczyzn zgłosiło się aż 15 drużyn. Organizatorzy utworzyli 5 grup po 3 zespoły w każdej. „Aktywni” trafili do grupy C wraz z „Drużyną A „ i „Koledzy”. Zespoły te nie były w stanie zagrozić nowskim siatkarzom, którzy po wygraniu dwóch meczy znaleźli się w finałowej 5 razem z : Seven Team, Zblewo, Czarnowodzianka, Wb Timex Tczew. Finały zostały rozegrane systemem każdy z każdym.

 Wyniki „Aktywnych” Nowe w finale :

- „Aktywni” Nowe - Seven Team – 2:1

- „Aktywni” Nowe – Czarnowodzianka – 2:1

- „Aktywni” Nowe – Zblewo – 0:2

- „Aktywni” Nowe - Wb Timex Tczew – 2:1

Siatkarze z Nowego uplasowali się na podium, konkretnie na miejscu III, z dorobkiem 3 wygranych meczy. Co cieszy to bardzo dobra gra całego zespołu, który w krótkim czasie pokazał swoje drugie oblicze po nie udanym występie w ALS, czyli grę opartą na zespołowości i waleczności do ostatniej piłki. Drużyna staje się coraz większym kolektywem co w przyszłości może dawać sukcesy nie tylko na turniejach amatorskich.

„Aktywni” Nowe – Mateusz Gałecki(kapitan), Piotr Łopatowski, Tomasz Łopatowski, Marcin Reszkowski, Jarosław Chlebek, Fryderyk Górski, Robert Lewandowski (libero), Krzysztof Brzóska

Krzysztof Brzóska

www.aktywninowe.pl

Jak co roku w kalendarzu imprez nie mogło zabraknąć ALS-u  w Starogardzie Gdańskim. W tej edycji zgłosiło się 8 drużyn w tym siatkarze z Nadwiślańskiego Stowarzyszenia „Aktywni” Nowe. W czasie trwania ligi odbyło się 5 kolejek.

Wyniki „Aktywnych” :

- Aktywni Nowe- Zbieraninka 3:0 (25:18; 25:19; 25:13)

- Aktywni Nowe- Zbieraninka 3:0 (25:18; 25:19; 25:13)

- Aktywni Nowe- Zbieraninka 3:0 (25:18; 25:19; 25:13)

- Victoria Kaliska- Aktywni Nowe 0:3 (13:25; 12:25; 11:25)

- Aktywni Nowe- Na Szczycie 1:2 (23:25; 25:22; 20:25)

- Aktywni Nowe- Drwale 3:0 (30:28; 25:19; 25:22)

Nowianie zakończyli ligę na miejscu IV z 4 meczami wygranymi oraz dorobkiem 14 pkt. Nie da się ukryć, iż występ na parkiecie hali w Starogardzie Gd. nie można zaliczyć do udanych. „Aktywni” nie pokazali swojej dobrej gry, brakowało skuteczności w ataku oraz zbyt duża ilość błędów własnych nie pozwoliła na wygrywanie kluczowych setów, lecz to dopiero początek sezonu i jest nad czym pracować.

Krzysztof Brzóska

www.aktywninowe.pl

Iwasieczko_Cup_plakat2010

Gramy !

Już drugi raz startuje Regionalny turniej Siatkówki Plażowej „IWASIECZKO CUP”. Po sukcesie organizacyjnym i dużym zainteresowaniu ekip, w tym roku postanowiliśmy po raz drugi stworzyć możliwość konfrontacji najlepszych par męskich. Dzięki naszym sponsorom i partnerom z Panem Romanem Iwasieczko na czele, tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla zawodników, a włożony trud organizacyjny zapewni widzom ekscytujące spędzenie czasu wolnego.

Startujemy już 17 lipca. Eliminacje od godziny 9.00. 18 lipca odbędą się finały, które ostatecznie wyłonią najlepszych z najlepszych. Szczegóły znajdziecie w naszej zakładce (Iwasieczko Cup).

 


www.aktywninowe.pl

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się