Wiadomości

Dojazd

Regulamin

zgłoszenia

W dniu 27.04.2015 na Hali Widowiskowo – Sportowej w Nowem odbył się pokazowy trening siatkarski dla juniorów Aktywnych.

Trening przeprowadził trener Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Grudziądza – Jacek Nowak. Na zajęciach przedstawiono nowoczesne i obowiązujące standardy szkoleniowe rekomendowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej. 

W dniu 12.04.2015 rozegrany został  ostatni turniej  z cyklu Grand Prix Gniewa. W ostatnim turnieju udział wzięły 3 zespoły: Hotel na Wzgórzu Team, Aktywni Nowe i Defekt Pelplin.

Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajął zespół Aktywnych Nowe, drugie Defekt Pelplin . Tym samym nasz zespół który po 3 pierwszych turniejach prowadził w klasyfikacji generalnej przypieczętował swoje zwycięstwo w całym turnieju o Grand Prix Gniewa 2015.

W ostatnim turnieju drużyna wystąpiła w składzie: Krzysztof Brzóska, Łukasz Mańkowski, Mateusz Gałecki, Marcin Malinowski, Piotr Łopatowski, Paweł Tucholski.

Kolejnym turniejem w którym wstąpią Aktywni będzie turniej w Dragaczu, który planowany jest w dniu 26.04.2015.

W dniu 29.03.2015 w Grudziądzu  juniorzy Aktywnych Nowe wzięli udział w ogólnopolskim turnieju mini siatkówki Kinder + Sport 2015.

Nasi juniorzy rywalizowali w kategorii „czwórek”. W swojej grupie zmierzyli się z drużynami: SP 21 Koset Grudziądz, KS STAL Grudziądz IV, AZS OŚ Toruń I, SP Łochowo, SP 4 Bydgoszcz II.

Wszystkie te zespoły reprezentują uczniowie klas o profilu siatkarskim, trenujące siatkówkę od kilku lat. Młodzi siatkarze z Nowego jednak łatwo się nie podali i dzielnie stawiali opór swoim rówieśnikom, wygrywając mecz z SP 4 Bydgoszcz II.

Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Moczyński,  Adrian Górski, Filip Lewandowski, Adrian Jażdzewski, Jakub Łukomski, Paweł Rocławski oraz Mateusz Dunajski

Zaprzyjaźnione serwisy

Jestes tutaj :

Gorące tematy :

bottom 1

Chrząszczu w Nepalu
Relacja wkrótce
 

bottom 1

Muzyka Kościołów
Letnie Spotkania Muzyczne – sezon 2013
 

bottom 1

Zajęcia karate
Rusza sezon 2013-2014 zajęć sekcji karate Shotokan
 

O Aktywnych:

Grupa za cel działanie postawiła sobie realizacje zainteresowań: sportowo-rekreacyjnych w sekcjach KARATE, PIŁKI SIATKOWEJ i PARALOTNIOWEJ. A także inspirowanie działań związanych z promocją regionu (Dolina Dolnej Wisły), kultywowaniem lokalnych tradycji.

Śledź Nas

 social icon  social icon  social icon  social icon

 

S5 Box

Zaloguj się

Zarejestruj się